ساعت رویال لندن

فیلـتر

نمایش 1–24 از 125 نتیجه

ساعت رویال لندن

ساعت رویال لندن یک برند انگلستانی است که از ساعت‌ های کلاسیک و معاصر زنانه و مردانه است که یکی از محبوب‌ ترین برندهای ساعت در جهان است.

این مجموعه از محصولات شامل انتخاب گسترده‌ ای از سبک‌ های ساعت مچی، ویژگی‌ های مختلف طراحی و قابلیت‌ هایی مانند ساعت‌ های ست شده با لباس خانم‌ ها، با صفحه براق، با مدل های متنوع در نشانگرهای روز و تاریخ، ساعت‌ های اتوماتیک، شب نما و موتورهای کواترز است.

ساعت رویال لندن ، فرهنگ پاپ ، هنرها ، نوآوری ها ، سنت ها ، مسابقات – و Royal London Watches است. از آنجا که لندن از چنین میراث منحصر به فردی برخوردار است ، ما به عنوان یک مارک برجسته بریتانیایی ، که به دلیل ساعتهای کلاسیک و معاصر شناخته می شود ، نقش خود را ایفا می کنیم.

برند رویال لندن در سال 1997 تاسیس شد و طیف وسیعی از ساعتهای خوب را طراحی کرد که ساخت کلاس جهانی را با طراحی کاملاً بریتانیایی ترکیب می کنند تا سبک فوق العاده ای را منعکس کنند.

طراحی ساعتهای ما و فداکاری ما در ساخت ساعتهای زیبا مشهور است و با خرده فروشانی که تولیدات ما را در سراسر جهان توزیع می کنند ، همکاری ارزشمندی ایجاد کرده ایم.

در سال 2018 ، از طریق مجموعه ساخته شده در لندن رویکرد جدیدی را به ساعت های خود راه اندازی کردیم. رویال از اجزای با کیفیت بالا از سراسر جهان برای جمع آوری ساعتهای خود در لندن تهیه می کند.

ما بر این باوریم که این تلفیق طراحی و ساخت انگلیس با اجزای بسیار خوب منجر به ایجاد طیف وسیعی از ساعتهای واضح و جذاب شده است.

اطلاعات بیشتر ...