اخبار, وبلاگ

ساعت مچی اسپرت با نمادهای ماشین های پرطرفدار

ساعت مچی اسپرت با نمادهای ماشین های پرطرفدار

بررسی ساعت Reservior Supercharged Sport Red Zone II

نمایش WatchTime Live کمتر از دو هفته دیگر آغاز می‎شود و ما با توجه به انتظاراتی که داریم به بررسی بعضی از ساعت‌ مچی های برندهای شرکت‌کننده می‎پردازیم. امروز و در این مقاله تمرکز ما بر روی ساعت مچی جدید Supercharged Sport Red Zone II از برند Reservoir است.

این ساعت مردانه یک ساعت مچی اسپرت است که از خودروهای قدیمی الهام گرفته است. همانند تمامی مدل‎ها در مجموعه Supercharged، ساعت Sport Red Zone II دارای دقایق معکوس و ساعت‎های پرشی و همچنین یک نشانگر انرژی ذخیره شده است. این ساعت طراحی جذاب و الهام گرفته از مسابقات با یه سبک منحصر به فرد را دارد.

عرض قاب این ساعت ۴۳ میلیمتر است و از جنس استیل پولیش‌زده شده است. به علاوه در محیط بدنه این ساعت مچی یک زه قرار دارد. یک کریستال یاقوتی (شیشه ضد خش) از صفحه مشکی مات ساعت محافظت می‎کند.

شمارنده این مدل از اعداد موجود بر روی داشبورد RPM الهام گرفته است. در این شمارنده اعدادی با فونت Arabic از ۰ تا ۶۰ آمده است. در بین دقایق ۵۰ تا ۶۰ نیز یک نشانگر منطقه قرمز رنگ وجود دارد. این نشانگر برای هشدار در مورد ده دقیقه پایانی برای ورود به ساعت بعدی است. بعد از رسیدن به دقیقه ۶۰، عقربه به صفر بر می‌گردد تا برای ساعت بعدی آماده شود.

دیدگاهتان را بنویسید